Krēslu noma

Dizainakresli.lv krēslu noma ir ērts veids, kā ikvienā pasākumā nodrošināt sēdvietas vajadzīgajam cilvēku skaitam.
Piedāvājam iznomāt pasākumiem ne tikai krēslus, bet arī galdus, bāra krēslus un stāvgaldus.  

Plašā izvēle ļaus nokomplektēt krēslus un galdus ikvienam pasākumam, aiztaupot raizes par to, kā eleganti un atbilstoši tematikai iekārtot pasākuma zonu. Daudzveidīgais dizainu piedāvājums ļauj klientiem galdus un krēslus kombinēt pēc savām vēlmēm un praktiskajām vajadzībām, jo pieejamas mēbeles gan ar koka, gan metāla kājām, dažādu apdari un izmēriem.
 
Banketi, sviesīgie pasākumi, kāzas, konferences un ikviens cits pasākums būs izdevies, ja visiem viesiem un dalībniekiem būs ērti, ko primāri nodrošina ergonomiskas un gaumīgas sēdvietas un arī galdi. Krēslu noma ir risinājums tad, ja pašu rīcībā nav vēlamā skaita un piemērota dizaina sēdvietu, kas atbilstu pasākuma vajadzībām. 
 
Pie mums krēslu noma pieejama arī lielā apjomā, nodrošinot līdz pat 250 Flow kolekcijas krēslu, kas ir viegli, ergonomiski, gaumīgi un turklāt arī sakraujami, kas atvieglos to transportēšanu un uzglabāšanu.
  

Vairāk informācijas par nomai pieejamo mēbeļu daudzumu un to apdarēm var atrast pie katra produkta aprakstā un sadaļā par materiāliem.
 
Latvijā ražotās preču kolekcijas veidotas skandināvu stilā, kam raksturīgs minimālisms, dabīgi materiāli un praktiskums, kas rada patīkamu un mājīgu atmosfēru. Skandināvu stila interjers vienmēr būs vienkāršs un viegls, un mūsu koka krēsli un koka galdi izceļ šī stila patīkamās īpašības telpas interjerā.
  

Produktu izstrādē izmantojamais materiāls ir liekti līmēts finieris, kuru ražo, salīmējot vairākas finiera kārtas. Atkarībā no konkrētā produkta un izstrādātā dizaina finiera kārtas var salikt vienu otrai virsū tā, lai to šķiedras ietu perpendikulārā virzienā vai visas gareniski, kā arī finiera kārtas var savietot un audzēt tā, lai galarezultātā liekti līmēts finieris pārietu no biezāka uz smalkāku.
 
Krēslu noma ir pakalpojums, kas sniedz rīcības brīvību un iespēju piepildīt savus sapņus un ieceres, ļaujot organizēt tieši tādu pasākumu, kādu klients ir iecerējis.
 
Par nomas krēslu un galdu pieejamību un daudzumu lūdzam sazināties ar mums.
Piedāvājam arī nomas mēbeļu piegādi Rīgas ietvaros.