Mēbeļu noma pasākumiem

Gatavojoties kāzām, konferencēm un dažādiem citiem pasākumiem, uzmanību pievēršam dažādām detaļām. Svarīgi, lai viss noritētu, kā iecerēts un apmeklētāji justos ērti un patīkami. Viena no nozīmīgākajām sastāvdaļām šādu notikumu plānošanā ir nepieciešamo mēbeļu izvēle. Bieži vien, izvērtējot apstākļus un nepieciešamību, tiek nolemts, ka izdevīgāks risinājums ir vajadzīgo mēbeļu noma.

  

Kas ir mēbeļu noma?

Tas ir ērts risinājums gadījumos, kad tiek organizēti dažādi pasākumi. Tā vietā, lai tērētu apjomīgas naudas summas par mēbelēm, kuras būtu pašiem jātransportē un pēc tam jāuztraucas, kur tās uzglabāt, ir iespēja izvēlēties krietni izdevīgāku variantu – mēbeļu nomu pasākumiem.


Mēbeļu nomas priekšrocības

  • Brīvas izvēles iespējas – kāzas, seminārs, konference vai kāds cits pasākums – katram no tiem vajadzības var būt pilnīgi atšķirīgas. Galdu un krēslu noma ļauj brīvi izvēlēties un pielāgot to dizainu tieši plānotajam stilam un vajadzībām. Piemēram, kāzām piemērotāki būs smalkāki un elegantāki krēsli, savukārt konferencēs svarīga būs ērtība, komforts un viegla mēbeļu pārvietošana. To visu var piedāvāt mēbeļu noma, ietaupot laiku, naudu un rūpes.
  • Ērta izmantošana tikai vajadzīgajā laikā – iegādājoties mēbeles, jārēķinās ne tikai ar pamatīgiem izdevumiem, bet arī ar rūpēm par mēbeļu uzglabāšanu pēc tam, kad tās vairs netiek izmantotas. Gan krēsli, gan galdi, lai arī sakrauti grēdās, aizņem vietu, tādēļ, izvēloties mēbeļu nomu, par to uzglabāšanu nebūs jāuztraucas.
  • Naudas ietaupīšana – mēbeļu iegāde, it īpaši, ja nepieciešams liels to skaits, var prasīt iespaidīgus ieguldījumus, kas ne vienmēr atmaksājas, it īpaši, ja, piemēram, pasākuma tiek organizēts tikai vienu reizi. Tādos gadījumos daudz ērtāk un krietni lētāk ir iznomāt mēbeles tieši tādā dizainā un skaitā, kādā nepieciešams.
  • Vienota dizaina mēbeles – organizējot lielāka apjoma pasākumus, kurus plāno apmeklēt pat vairāki simti cilvēku, nav viegli sagādāt vienota dizaina mēbeļu komplektus, jo tie nepieciešami lielā skaitā. Vēl grūtāk, ja tie ir jāiegādājas atsevišķi vai jāizgatavo. Tieši tādēļ ērtāk ir izvēlēties mēbeļu nomu pie mums, Dizainakresli.lv, jo mēs nodrošināsim nepieciešamo skaitu arī tad, ja, piemēram, būs nepieciešami 200 krēslu no vienas kolekcijas.
  • Augsta kvalitāte un pievilcīgs izskats – izvēloties Dizainakresli.lv mēbeļu nomu, nav jāuztraucas par to kvalitāti, jo katrs izstrādājums ir izgatavots no augstvērtīgiem materiāliem. Mūsu piedāvātās mēbeles ir ražotas Latvijā.


Kādas nomas mēbeles piedāvā Dizainakresli.lv?

Neatkarīgi no tā, kādu pasākumu plānots organizēt, mūsu mēbeļu noma var būt noderīgs pakalpojums, kas palīdzēs vieglāk īstenot dažādas idejas, iekārtot vidi konkrētā tematikā un nodrošināt apmeklētājiem komfortu.
Piedāvājam sekojošu mēbeļu nomu pasākumiem:
  • Krēslu noma – izturīgi, moderni, Skandināvu stila krēsli dažādiem pasākumiem. Piedāvājam gan klasiskus, kas piestāvēs dažādiem semināriem un konferencēm, gan arī oriģinālus un elegantus krēslus kāzām un citiem pasākumiem. Mēbeļu noma pie mums, Dizainakresli.lv, nodrošina iespēju sagādāt tieši tādas tematikas mēbeles, kas ideāli iekļausies pasākumā un kalpos ne tikai kā funkcionāli galdi un krēsli, bet arī kā dekoratīvi elementi.
  • Bāra krēslu noma – dažādos korporatīvajos pasākumos, kāzās, kultūras pasākumos un citos notikumos lieti var noderēt bāra mēbeļu noma. Šīs paaugstinātā dizaina mēbeles piemēroti ne tikai bāriem, bet arī citām telpām, tajā skaitā, mājokļiem, lai radītu oriģinālu iekārtojumu.
  • Galdu noma – piedāvājam izvēlēties no dažādām Skandināvu stila galdu kolekcijām. Šīs Latvijā ražotās mēbeles eleganti iekļausies dažādos pasākumos, nodrošinot stabilitāti un vieglu kopšanu.
Saziņa WhatsApp