Sadarbība ar dizaineriem un arhitektiem


Cienījamie arhitekti un interjera dizaineri, priecājamies jūs uzrunāt un piedāvāt Latvijā ražotas skandināvu dizaina mēbeles, kas piemērotas gan sabiedrisko telpu, gan privāto mājokļu interjeriem.
 
Mums rūp, lai katrs, kas vēlas iegādāties sev krēslu, izdarītu pareizāko izvēli, lai viņam būtu ērti sēdēt jaunajā krēslā. Visi mūsu modeļi ir pieejami salonā, kā arī pēc nepieciešamības piedāvājam demo krēslus arhitektiem/klientiem prezentēšanai un testēšanai. Mūsu populārākajiem krēslu modeļiem- Flow, Zesty, Frame, Finestra, Chat, Chat swivel, Pyt bāra, Pyt kolekcijas krēsliem ir sertifikāts par atbilstību Eiropas sabiedrisko telpu lietošanas normām ( tests EN 1728 un EN 13761).

Piedāvājam ļoti lielu apdares materiālu izvēli- pieejami dažādi finierējumi (bērzs, ozols, osis, wenge, rieksts, zebrano), plašas apdares iespējas pēc RAL, NCS vai citas paletes, vai arī pēc Jūsu parauga.

Jūsu ērtībai pieejams 2018.gada drukāts katalogs ar Dizainakresli.lv produktiem. Būsim priecīgi Jums to iedot mūsu salonā Cēsu ielā 31, k-3 vai arī nogādāt Jums ērtā veidā. Piesakieties, lai to saņemtu! T.  +371 25154393,  e-pasts salons@dizainakresli.lv
 
Elektronisks katalogs un 3D faili pieejami šeit- info.dizainakresli.lv
 
Priecāsimies ar katru no jums satikties, lai pārrunātu sadarbības iespējas.