Galdu un stāvgaldu noma

Organizējot mazāka vai lielāka mēroga pasākumu, svarīgi parūpēties par apmeklētāju komfortu. Tieši tādēļ īpaša uzmanība būtu jāpievērš mēbeļu, tajā skaitā galdu izvēlei. Dizainakresli.lv piedāvā atvieglot svinību un citu pasākumu plānošanu, iznomājot nepieciešamos galdus.


Galdu noma - kādas ir tās priekšrocības?

Formālos un neformālos pasākumos, svinībās, kāzās, koncertos un dažādos citos sarīkojumos ļoti bieži ir nepieciešami galdi. Tos izvēlas, vadoties gan pēc apmeklētāju skaita, gan arī pasākuma atmosfēras un vajadzībām. Ja sarīkojums tiek organizēts vienu reizi, pirkt nepieciešamos galdus var būt dārgi un nevajadzīgi. Tā vietā prātīgāk ir izvēlēties galdu nomu un stāvgaldu nomu, kurai ir vairākas priekšrocības:
  • Ērtība. Jums nav jāuztraucas par galdu iegādi pasākumiem, jo, aplūkojot mūsu piedāvājumu un pieejamo mēbeļu skaitu katrā modeļu kategorijā, varat galdus iznomāt. Tādējādi Jums nebūs jādomā par to uzglabāšanu pirms un pēc pasākuma, jo izmantosiet tos tikai konkrētajā dienā.
  • Kvalitāte. Mūsu skandināvu stila mēbeles izgatavotas no liekti līmēta finiera, savukārt virskārtā izmantots dabīgs koks, piemēram, ozols, bērzs, rieksts un citi. Katra mēbele ir rūpīgi izstrādāta, nodrošinot augstu kvalitāti un lielisku dizainu, kas iederas dažādos interjeros. Vieglais un atturīgais Skandināvu stils saistās ar minimālismu un eleganci, tādēļ mūsu izgatavotos galdus un stāvgaldus ir viegli pielāgot atšķirīgām noskaņām un vajadzībām.
  • Izdevīgums. Tā ir laba izvēle arī skatoties no finansiālā viedokļa, jo ļaus ietaupīt un Jums nebūs jāiegādājas galdi, kas vajadzīgi, piemēram, tikai vienam semināram vai banketam.
  • Ražots Latvijā. Visas mūsu mēbeles tiek ražotas Latvijā, savukārt to dizainu izstrādē sadarbojamies ar pasaulē pazīstamiem dizaineriem no Zviedrijas, Dānijas, ASV un citām valstīm. Tā kā mūsu piedāvājumā esošie modeļi ir izgatavoti uz vietas, spējam piedāvāt klientiem konkurētspējīgas mēbeļu iegādes, kā arī nomas cenas. Sniedzam arī konsultācijas par katra klienta individuālajām iespējām.


Galdu noma

Nepieciešamība pēc galdu nomas var rasties dažādos pasākumos – sākot no konferencēm un semināriem, beidzot ar kāzām, dzimšanas dienas svinībām, banketiem un dažādiem citiem sarīkojumiem.
Šobrīd mūsu sortimentā ir divu veidu galdi – elegantais norvēģu izstrādātajā dizainā veidotais West modelis ar oriģinālajām, izliektajām metāla kājām un klasiskais, taču vienlaikus gaumīgais un vieglais Arthur modelis (skaitu iespējams pielāgot pēc klienta pieprasījuma). Pirms izvēlieties nepieciešamo galdu nomai, pārliecinieties, cik liels to skaits ir mūsu piedāvājumā, izlasot produkta aprakstu.


Stāvgaldu noma

Mūsu piedāvājumā esošie modernie, izturīgie un elegantie Moriss bāra stāvgaldi var būt lielisks papildinājums dažādos banketos, kā arī konferencēs, atklāšanas sarīkojumos un citos gadījumos, kad apmeklētājiem nav plānots sēdēt pie galdiņiem. Stāvgaldu noma laba izvēle, iekārtojot kafijas pauzes stūrīti vai ēdināšanas zonu.
 
Dizainakresli.lv mēbeļu nomu dažādiem pasākumiem un konferencēm piedāvā jau kopš 2014. gada, ļaujot klientiem vienkāršāk un izdevīgāk organizēt pasākumus, izvēloties kvalitatīvas un pievilcīgas Skandināvu stila mēbeles, kas nodrošinās komfortu un lieliski izskatīsies. Piedāvājumā ir vairāku toņu mēbeles, lai tās vieglāk varētu pieskaņot pasākuma atmosfērai. Koka galdi, stāvgaldi un krēsli vienmēr būs klasiska vērtība, kuru novērtē tie, kam tuvs dabiskums un augsta kvalitāte.