• Zesty krēslu noma

  Zesty krēsls ir lielisks paraugs labāko liekti līmēta saplākšņa īpašību izcelšanai – ar minimālu materiālu daudzumu tiek panākts maksimāls komforts un moderns izskats. Krēsls ir izteikti viegls gan izskata, gan svara ziņā – Zesty krēsls ir praktisks un labi sabalansēts, un tas sver tikai 3.6 kilogramus. Turklāt Zesty krēsli ir sakraujami līdz pat 16 krēsliem, kas atvieglo to uzglabāšanu un pārvietošanu.
  Smalka dizaina cienītājus uzrunās krēsla tīrais dizains ar oriģinālo kāju rāmis, kas atgādina apgāztu Z burtu un ar savu slaido profilu piešķirs interjeram īpašu noskaņu, turklāt tā izveidē netiek izmantotas skrūves un citi metāla stiprinājumi. Taču no daudziem citiem krēsliem Zesty izceļas arī pateicoties tā ergonomiskajiem izliekumiem, kas sniedz lietotājam īpašu komfortu. 

  Dizains: O4I Designstudio (Zviedrija)
  Daudzums: 30 gab.

  Ražots: Latvija
   
  Liekti līmēts finieris, kuru ražo, salīmējot elektriskās vai augstfrekvenču presformās vienu otrai virsū vairākas finiera kārtas, kas izlaistas caur līmvalčiem. Zesty krēsla dizainā izmantots dažāds šķiedru virziens – gan perpendikulārs, gan garenisks, kā arī mainīgs finiera biezums. 
  Pieejamās apdares:
  Sakraujami līdz 16 gab.

  3D faili pieejami šeit- info.dizainakresli.lv
  Cena noradīta par diennakti un 1gab.