Krēslu noma

Organizējot kāzas, banketus, seminārus, korporatīvos un cita veida pasākumus, svarīgi pievērst uzmanību ikvienai detaļai, jo tās kopā veido notikuma atmosfēru, sajūtas un tēlu. Viens no svarīgiem elementiem, kas pilda gan funkcionālu, gan nereti arī dekoratīvu lomu dažādos pasākumos, ir krēsli. Tā vietā, lai vienreizējai izmantošanai krēslus pirktu, izdevīgāk un ērtāk ir izmantot krēslu nomu, ko piedāvājam arī mēs, Dizainakresli.lv.

Kas ir krēslu noma?

Tas ir pakalpojums, kura ietvaros iespējams uz noteiktu laiku iznomāt konkrētu skaitu izvēlētā dizaina krēslu. Šāds variants parasti noder tad, ja pasākumu plānots organizēt vienu reizi, un krēsli pēc tam vairs nebūs nepieciešami, vai arī tos nebūs, kur uzglabāt.

Kādēļ krēslu noma ir izdevīga?

  1. Ērtība – mēs zinām, cik satraucoša var būt dažādu pasākumu plānošana. Jāpievērš uzmanība dažādām detaļām, tajā skaitā, mēbeļu sagādāšanai. Tā vietā, lai kavētu laiku un veltītu pūles, meklējot vietu, kur iegādāties nepieciešamās mēbeles, daudz vieglāk ir sazināties ar Dizainakresli.lv, izvēlēties vēlamo kolekciju, skaitu un problēma tiks atrisināta!
  2. Ideju īstenošana – nereti mēdz gadīties, ka, gatavojoties, piemēram, kāzām, pārim ir īpašs sapnis par to, kā viņi vēlas iekārtot svinību zonu, kā tai vajadzētu izskatīties un kādai atmosfērai tajā vajadzētu valdīt. Krēslu noma kāzām ir lieliska iespēja piepildīt sapņus daudz vienkāršāk un izdevīgāk.
  3. Cena – neatkarīgi no tā, cik daudz krēslu pasākumam nepieciešams, to iegāde var izmaksāt dārgi savukārt krēslu nomas cenas ir krietni izdevīgākas. Tas ir īpaši svarīgi lielāka apjoma pasākumos, kuros jau pietiek citu izdevumu.
  4. Pietiekams skaits – neatkarīgi no tā, vai nepieciešama krēslu noma kāzām, semināram vai korporatīvam pasākumam, Dizainakresli.lv sniedz iespēju iznomāt lielu krēslu daudzumu. Piemēram, ja nepieciešams, varam sagādāt 200 Flow kolekcijas krēslus dažādām vajadzībām. Tādējādi nebūs jāuztraucas par to, vai visiem pietiks sēdvietu.
  5. Nav nepieciešama uzglabāšana – pērkot krēslus pasākumam, jārēķinās ar to, ka mēbeles pēc izmantošanas būs nepieciešams uzglabāt. Lai arī krēslus var salikt vienu virs otra, tie tik un tā aizņem daudz vietas. Lai aiztaupītu rūpes par šo jautājumu, prātīgāk izvēlēties semināra, kāzu un banketa krēslu nomu par izdevīgu cenu pie Dizainakresli.lv. Turklāt mūsu piedāvājumā ir ne tikai krēslu noma, bet arī galdu, bāra krēslu un stāvgaldu noma dažādiem pasākumiem.
  6. Elegance vai vienkāršība – neatkarīgi no tā, kādu tematiku plānots radīt, Dizainakresli.lv kolekciju piedāvājumā iespējams atrast ko atbilstošu katrām vajadzībām. Šeit pieejami gan eleganti, gan stilīgi un arī vienkārši krēsli, kas veidoti pievilcīgajā Skandināvu stilā. Tas ir praktisks, pievilcīgs, kā arī rada mājīguma un viegluma sajūtu. Nekā lieka un traucējoša.
  7. Latvijā ražotas mēbeles – izvēloties Dizainakresli.lv produkciju, būs iespēja izmēģināt tikai pie mums izgatavotas mēbeles, kurām izmantots liekti līmētais finieris, kas izskatās eleganti, ir izturīgs un viegls materiāls.
  8. Ergonomiski krēsli – kāzās, semināros, konferencēs un dažādos citos pasākumos cilvēki daudz laika pavada sēžot, tādēļ, izvēloties krēslu nomu, ir svarīgi pievērst uzmanību mēbeļu ergonomikai. Dizainakresli.lv krēsli veidoti, īpaši piedomājot par to, lai sēdēšana uz tiem būtu īpaši ērta arī ilgtermiņā. Turklāt dizains pielāgots tā, lai krēslus vajadzības gadījumā varētu ērti salikt vienu virs otra, kas atvieglo ne tikai pārvietošanu, bet arī uzglabāšanu.
Papildu informāciju par to, cik liels skaits mēbeļu pie mums šajā brīdī pieejams nomai, iespējams uzzināt produktu apraksta sadaļā un arī izmantoto materiālu sadaļā. Sniedzam nomas mēbeļu piegādes pakalpojumus Rīgas teritorijā.
 
{/more}