• Chat krēslu noma

  Chat krēsls ar izteikti apaļo formu izgatavots no liekti līmēta saplākšņa ar vienīgo, neuzkrītošo savienojumu sēdes vidusdaļā, kas atgādina apskāvienu. Sēdēšana vai tikai skatīšanās uz Chat sniegs lietotājam pozitīvas emocijas, pateicoties tā vieglajam dizainam, elegancei un komfortam. Ievērojama krēsla atšķirība no pārējiem ir sānskatā labi redzamais atzveltnes leņķis. Atzveltnes izgriezums kalpo arī par rokturi krēsla ērtākai pārvietošanai.
  Krēsla apaļajās formās paslēpusies atzveltne ar roku balstiem un tā unikālais dizains bez asiem stūriem nodrošinās lietotājam komfortu. Šis krēsls ar metāla kājām būs piemērots gan īslaicīgai, gan ilgstošai sēdēšanai dažādos interjeros un var izlīdzēt dažādos sabiedriskos pasākumos, kā koncerti, konferences, saviesības, atklāšanas utt.
  Chat krēsls ir pārbaudīts pēc EN 1728 un EN 13761 testu drošības un izturības kritērijiem, atzīts par atbilstošu  lietošanai publiskās telpās, kā arī mājsaimniecībās.

  Dizains: Jakob Wagner (Dānija)
  Daudzums: 6 gab.

  Ražots: Latvija
  Liekti līmēts finieris, kuru ražo, salīmējot elektriskās vai augstfrekvenču presformās vienu otrai virsū vairākas finiera kārtas, kas izlaistas caur līmvalčiem. Chat krēsla dizainā izmantots perpendikulārs šķiedru virziens.
  Pieejamā apdares:

  3D faili pieejami šeit- info.dizainakresli.lv
   
  Cena norādīta par diennakti un 1gab.Par interesējošo daudzumu un datumu jautāt pārdevējam