Par mums


Dizainakresli.lv turpina BFDF un Chair Baltic 2000.gadā iesākto, piedāvājot Latvijā ražotus liekti līmētus ergonomiskus dizaina krēslus, bāra un pusbāra krēslus, kā arī koka galdi, stilīgus interjera priekšmetus un mēbeles bērniem. Mūsu produktus ir izstrādājuši tādi pasaulē pazīstami dizaineri kā Jakob Berg (Dānija), Jakob Wagner (Dānija),O4I Design studio (Zviedrija), Komplot Design (Dānija), Eric Pfeiffer (ASV), Pancho Nikander (Somija), Sven Ivar Dysthe (Norvēģija) u.c.

Skandināvu dizains. Vienkāršība, funkcionalitāte un minimālisms - trīs būtiski pamatprincipi. Skandināvu valstu dizaina moto -  viss, kas tiek ražots šodien, rīt un pēc 100 gadiem saglabāsies moderns un aktuāls.

Pateicoties augstajai kvalitātei, ko sniedz liekti līmēta finiera tehnoloģija, preču kolekcijas piemērotas kā māju, tā arī sabiedrisko telpu interjeriem. Plašā preču un apdares toņu izvēle ļauj preces pieskaņot dažāda stila un noskaņas telpām.

Kopš 2014.gada piedāvājam arī mēbeļu nomu pasākumiem un konferencēm.

Materiāls un ražošanas tehnoloģija. Liekti līmēts finieris. Mēbeļu detaļas ražo, salīmējot elektriskās vai augstfrekvenču presformās vairākas finiera kārtas, kas izlaistas caur līmvalčiem un saliktas viena otrai virsū tā, lai to šķiedras ietu perpendikulārā virzienā vai visas gareniski atkarībā no konkrētā produkta un izstrādātā dizaina. Iekškārtās izmanto bērza finieri dažādos biezumos – no 0,5mm līdz 1,5mm biezu. 
Finiera kārtas iespējams savietot un audzēt tā, lai galarezultātā liekti līmēts finieris pārietu no biezāka uz smalkāku, pakāpeniski samazinot vai palielinot finieru kārtu daudzumu.
Virskārtas finierējums var būt bērza , ozola, lamināta, rieksta, wenges, zebrano un citu koku. Gatavus krēslus vai mēbeļu detaļas iespējams apdarīt dažādi, piemēram, tikai laka, balinātas lakas, ķirša, wenge vai melnā beice vai tonēta laka kādā no NCS paletes krāsām utt.


Ražots Latvijā. Pateicoties tam, ka esam vietējais uzņēmums, piedāvājam zemākas piegādes izmaksas un mazāku piegādes laiku, kā arī mūsu salonā ir iespējams apskatīt visu pieejamo produkciju uz vietas un saņemt konsultāciju par individuālajām iespējām.

Elegance. Ikkatrs Dizainakresli.lv piedāvātais produkts izceļas ar elegantām formām, kas izstrādātas, pateicoties liekti līmētā finiera tehnoloģijai. Liektās formas arī palīdz telpā radīt viegluma sajūtu.

Kvalitāte. Neskatoties uz saplākšņa plānajām virsmām, tam raksturīga izturība, ilgmūžība, kā arī vieglums, kas noder izstrādājumu pārvietošanā.

Komforts. Liekti līmētā saplākšņa krēsliem ir ergonomiskas formas ērtākai sēdēšanai, pārvietošanai un uzglabāšanai.

 
Saziņa WhatsApp