• Flow krēslu noma

  Flow krēslu patiesi lielisku padara tā neievainojamais dizains. Izsmalcināta stila cienītāji novērtēs Flow uzbūvi bez metāla savienojumiem. Krēsli ir slaidi, eleganti, izteikti viegli gan izskata, gan svara ziņā. Ieturēts minimālismā, Flow krēslam nav lieku detaļu. Skaisti ergonomiski atzveltnes izliekumi un augstums der ikvienai mugurai, kas ir galvenais Flow dizaina lepnums, ko spēj novērtēt ikviens, kas krēslu izmēģina.
  Krēsla tīrais izskats, perfektais dizains un sēdēšanas komforts to padara par piemērotu lietošanai daudzveidīgos sabiedriskos interjeros dažādos pasākumos. Šis koka krēsls noderēs izstāžu stendos, saviesīgos pasākumos, koncertos utt. Šis koka krēsls ar stabilu koka kāju rāmi ir izgatavots no liekti līmēta finiera ar atšķirīgu finiera biezumu krēsla izliekumos. Krēsli ir viegli un sakraujami (līdz pat 10 gab.), kas atvieglo to uzglabāšanu un pārvietošanu.

  Dizains: Jakob Berg (Dānija)
  Daudzums: 180 gab.

  Ražots: Latvija
  Liekti līmēts finieris, kuru ražo, salīmējot elektriskās vai augstfrekvenču presformās vienu otrai virsū vairākas finiera kārtas, kas izlaistas caur līmvalčiem. Flow krēsla dizainā izmantots dažāds šķiedru virziens – gan perpendikulārs, gan garenisks.
  Pieejamās apdares:
  Sakraujami līdz 10 gab.
   

  3D faili pieejami šeit- info.dizainakresli.lv
  Cena noradīta par diennakti un 1gab.Par interesējošo daudzumu un datumu jautāt pārdevējam.