• Python krēslu noma

  Python ir 21.gadsimta krēsls, kas apvieno labākās īpašības, kuras var piedāvāt interjera priekšmets – tas ir vizuāli estētisks un lietošanā praktisks. Python krēsla atzveltne veidota elegantās formās, uz kurām būtu ērti novietot žaketi vai mēteli, to nesaburzot, vai pakarināt somu, kas īpaši noder konferencēs, apmācību telpās u.tml. pasākumos.
  Python smalkais dizains panākts ar plūstošās līnijās veidoto atzveltni, kas ir īsts fantāzijas rosinātājs, radot ikvienam savas asociācijas. Tās šaurākā vieta ir veidota neuzkrītoši biezāka, kas izceļ liekti līmētā saplākšņa skaistumu, kā arī padara krēslu izturīgāku. Krēsls vizuāli nav masīvs, taču tā augstā atzveltne un tās ergonomiskie izliekumi gan atzveltnes, gan sēdes daļā nodrošina lietotājam ērtu sēdēšanu, atbalstot mugurkaulu visā tā garumā. Krēslus ir ērti pārvietot, turot aiz atzveltnes izgriezumiem, kā arī tos var sakraut, atvieglojot krēslu uzglabāšanu un pārvietošanu.
  Savas vienkāršības dēļ Python krēsli spēs lieliski iederēties jebkura stila interjerā, nenovēršot uzmanību no centrālā objekta, bet gan to lieliski papildinot un izceļot.
  Pyt ģimenes krēsli ir pārbaudīti pēc EN 1728 un EN 13761 testu drošības un izturības kritērijiem, atzīti par atbilstošiem lietošanai publiskās telpās, kā arī mājsaimniecībās.

  Dizains: Komplot Design (Dānija)
  Daudzums: pēc pieprasījuma

  Ražots: Latvija
  Liekti līmēts finieris, kuru ražo, salīmējot elektriskās vai augstfrekvenču presformās vienu otrai virsū vairākas finiera kārtas, kas izlaistas caur līmvalčiem. Python krēsla dizainā izmantots dažāds šķiedru virziens – gan perpendikulārs, gan garenisks, kā arī mainīgs finiera biezums. 
  Pieejamā apdares:
  Sakraujami līdz 8 gab.

  3D faili pieejami šeit- info.dizainakresli.lv

   
  Cena norādīta par diennakti un 1gab.Par interesējošo daudzumu un datumu jautāt pārdevējam