Skandināvu galdi: risinājumi mūsdienīgam interjeram

Dizainakresli.lv ražotās skandināvu stila mēbeles klientus iekarojušas ar vieglumu, tīrām līnijām un dabiskiem toņiem. Mūsu krēslus, galdus un korpusa mēbeles raksturo augsta kvalitāte, vienkāršs un tajā pašā laikā moderns dizains, kas nodrošina maksimālas ērtības ar minimāliem līdzekļiem.
 
Skandināvu galdi ir vienas no mēbelēm, ko ražojam pēc labākajām šī stila tradīcijām — apvienojot dabiskus materiālus, funkcionalitāti, spēju pielāgoties telpai un cilvēkiem. Tāpēc arī mūsu skandināvu galdi ir unikāli, jo tie var būt tas, kas jums nepieciešams, tur, kur tas ir nepieciešams.
 
Ieskatam un iedvesmai piedāvājam dažus vienkāršus risinājumus, kā no liekti līmēta finiera izgatavotie Dizainakresli.lv skandināvu galdi iederas mūsdienīgā interjerā un pilda tieši tās funkcijas, kas jums ir aktuālas.
 
Protams, ka mūsu ražoto galdu klāsts ir daudz plašāks par šeit aplūkoto, tāpēc aicinām ar to iepazīties mūsu mājaslapā.
https://www.dizainakresli.lv/produkti/galdi/.


1. Kompakta ēdamzona virtuvē
Lakonisks koka galds iederas jebkurā virtuvē. Mēs pat teiktu, ka šāds galds ir nepieciešamība, jo virtuve ir viena no tām telpām, kur pavadām daudz laika, tajā notiek ne tikai viss, kas saistīts ar maltītēm, bet virtuve ir zona, kur pavadīt laiku kopā ar bērniem, ļaujot viņiem iegūt dažādas noderīgas prasmes, vieta, kur omulīgi pasēdēt pie kafijas tases ar draugiem.
 
Virtuves galds ir ne tikai ēšanai, tā ir vieta, kas vajadzības gadījumā var kļūt par mazo mājas biroju, kur strādāt ar klēpjdatoru, vieta, kur bērni var pildīt mājasdarbus, kamēr mamma gatavo vakariņas.
 
Mūsu mēbeļu klāstā pieejami dažādi skandināvu galdi virtuvēm — apaļi, ovāli, taisnstūra. Vadoties pēc virtuves izmēra un plānojuma, var izvēlēties piemērotāko formu un izmēru. Speciālā galdu ražošanas tehnoloģija nodrošina to, ka galdi ir ļoti izturīgi, stabili un ar viegli kopjamu virsmu, kas virtuvē ir īpaši būtiski.
 
Mūsu ražotos galdus, kas lieliski iederēsies jebkurā mūsdienīgā virtuvē, varat apskatīt šeit: https://www.dizainakresli.lv/produkti/galdi/virtuves-galdi/.
 

2. Viesistabas galds svētkiem un lielām ģimenēm
Ja mājokļa plānojums un platība to atļauj, tad noteikti nenožēlosiet, ja izvēlēsieties lielu ēdamistabas galdu, kas ap sevi pulcēs gan kuplas ģimenes, gan ciemiņus, gan radu saimi svētku dienās.
 
Skandināvu dizains ir par vienkāršību un drīzāk minimālistisku pieeju telpas iekārtojumā, tāpēc liels koka galds var kļūt par centrālo objektu, ļaujot pārējo telpu nepieblīvēt ar mēbelēm un dizaina elementiem.
 
Ikdienā ēdamgaldu var rotāt svaigi ziedi vai kāds dizaina priekšmets, bet īpašos brīžos šī zona piepildīsies ar dzīvību — skaistu galda klājumu, ēdieniem un īpašiem cilvēkiem. Pie galda būs ērti pavadīt arī ilgāku laiku, izbaudot sarunas un maltīti.
 
Jo mēs esam par svētkiem un kopā būšanu!
 
Skandināvu galdi ēdamistabai: https://www.dizainakresli.lv/produkti/galdi/edamgaldi/.
 

3. Skandināvu galdi iederēsies arī atpūtas zonā
Skandināvu galdi savā dažādībā neaprobežojas tikai ar tradicionālajiem galdu veidiem. Dizains iet līdzi laikam un atbalso sevī modernā cilvēka vajadzības. Viena no tām ir kvalitatīva atpūta, iespēja norobežoties no apkārtējā trokšņa un piesātinātās vides. Skandināvu dizains sniedz šo vienkāršību un telpu, kur domas var raisīties, prāts atpūsties.
 
Mēs, sadarbojoties ar dizaineru no ASV, esam radījuši daudzfunkcionālu kolekciju — žurnālgaldus, naktsgaldiņus un kafijas galdiņus. To forma ir viengabalaina un vienkārša, bet dizaina risinājums piešķir vieglumu un izturību.
 
Tās nav tikai mēbeles, tie ir dizaina elementi, kas gan rotā telpu, gan pilda praktiskas funkcijas atkarībā no tā, kurā vietā ir novietoti. Pie dīvāna tas var būt kafijas un žurnālu galdiņš, tas var kļūt arī par galdiņu, kur novietot datoru, ja vēlaties strādāt ērtākā vidē — atpūtas krēslā, dīvānā vai pat gultā.
 
Izmantojot kādu no šiem daudzfunkcionālajiem un ērti pārvietojamajiem galdiem, var jebkurā telpā iekārtot tieši tādu atpūtas zonu, kāda atbilst jūsu dzīvesstilam un vēlmēm.
 
https://www.dizainakresli.lv/produkti/galdi/zurnalgaldi/
https://www.dizainakresli.lv/produkti/galdi/kafijas-galdini/
 

4. Bērnu stūrītis
Domājot par skandināvu dizaina akcentiem, nav iespējams apiet tādus jēdzienus kā ģimene, mājīgums, harmonija. Un turpat līdzās ir arī bērni. Viņu ērtības un vajadzības ir ļoti būtiskas. Tāpēc skandināvu galdi būs piemēroti arī pašiem mazākajiem, lai iekārtotu viņiem gan bērnistabu, gan spēļu zonu kādā sabiedriskā vietā.
 
Kvalitāte, funkcionalitāte, izturība, viegli kopjama virsma — tās ir īpašības, kas joprojām ir prioritāte arī tad, kad ražojam galdus bērniem. Galdiņi ir viegli, tāpēc tos var pārvietot tieši tur, kur ir nepieciešams. Bērns būs aizrauts ar savām nodarbēm tad, ja viņam būs ērti, ja būs piemērota vide, kur darboties.
 
Klasisks kvadrātveida galdiņš ar noapaļotiem stūriem būs pārdomāts risinājums, radot bērnam vēlmi darboties sev drošā un pielāgotā zonā.
 
https://www.dizainakresli.lv/produkti/bernu-mebeles/cherner-galdins/
 
Unikāls galdiņš ar apaļu virsmu, kas noklāta ar tāfeles krāsu — šāds risinājums ievērojami paplašina galda izmantošanas iespējas, jo pie galda var ne tikai ēst un spēlēties, bet arī zīmēt uz tā virsmas. Bērni par to būs sajūsmā!
 
https://www.dizainakresli.lv/produkti/bernu-mebeles/look-me-galdins/
 

5. Biroja zona sapulcēm un svarīgām sarunām
Vairumam strādājošo darba dienas paiet birojos, tāpēc nevajadzētu pārāk zemu novērtēt darba vides ērtumu un interjera risinājumus. Skandināvu galdi ļoti labi kalpo kā sapulču un konferenču galdi biroja telpās, kur nav vietas nekam liekam, kur jādomā par funkcionalitāti un telpas racionālu izmantošanu.
 
Izturīgs un patīkams koka galds, pie kura var aizvadīt pat visgarākās sapulces un kalt radošākos un ambiciozākos biznesa plānus — mums tāds ir! Atliek tikai izvēlēties savam birojam piemērotāko galda izmēru un virsmas apdares veidu:

https://www.dizainakresli.lv/produkti/galdi/stilett-konferencu/
 
 
Saziņa WhatsApp