Labs barošanas krēsliņš: 5 īpašības, kurām jāpievērš uzmanība


 
Barošanas krēsliņš ir nozīmīga mēbele ikvienā mājoklī, kurā dzīvo pirmsskolas vecuma bērni, kā arī ēdināšanas iestādēs, kas sevi pozicionē kā ģimenēm draudzīgas vietas. Tāpēc, attīstot savu produktu klāstu, Dizainakresli.lv piedāvājumā ir gan barošanas krēsliņš, gan citas bērnu mēbeles, lai varētu piedāvāt klientiem plašākas iespējas interjera izveidē, pielāgojoties jaunāko sabiedrības locekļu vajadzībām.
 
Mūsu ražotais barošanas krēsliņš un citas bērnu mēbeles, kas pieejamas produktu klāstā, izstrādātas un ražotas pēc labākajām skandināvu dizaina tradīcijām, apvienojot augstu kvalitāti, ergonomiku, funkcionalitāti, dabīgu un patīkamu materiālu. Līdzās augstajiem kvalitātes un drošība standartiem, kas bērnu mēbeļu sakarā ir īpaši svarīgi, domājam arī par gaumīgu dizainu, kas ļauj parūpēties ne tikai par bērnu komfortu, bet arī izveidot saskaņotu interjeru.
 
Mūsu piedāvātais barošanas krēsliņš Svan radīts, vadoties pēc visiem bērnu drošībai un komfortam svarīgajiem aspektiem, ko novērtēs gan bērns, gan viņa aprūpētāji: https://www.dizainakresli.lv/produkti/bernu-mebeles/barosanas-kreslins/.
 
Brīdī, kad jāizvēlas barošanas krēsliņš bērniem, vēlams sekot šiem svarīgiem aspektiem, kas garantēs, ka iegūstat tieši jūsu vajadzībām un telpu specifikai piemērotu krēsliņu.
 
 
 

1. Drošības stiprinājumi pašiem mazākajiem

 
Barošanas krēsliņš kļūst aktuāls tajā brīdī, kad mazulis iemācījies stabili sēdēt. Tomēr sākumā, kad šī prasme ir nesen apgūta, drošāk ir mazuli nofiksēt krēsliņā ar speciāliem stiprinājumiem. Krēsliņam noteikti jābūt aprīkotam ar ērtiem stiprinājumiem. Mūsu ražotais Svan krēsliņš aprīkots ar drošības jostām, ko var izmantot pašiem mazākajiem. Jostas ir noņemamas, kad bērns jau ir paaudzies un nofiksēšana krēsliņā vairs nav nepieciešama.

 

2. Lietošana gan atsevišķi, gan pie kopējā galda

  
 
Vēl viena būtiska funkcija, kurai jāpievērš uzmanība, ir iespēja barošanas krēsliņu izmantot gan atsevišķi, gan pie kopējā galda. Tas nozīmē, ka barošans krēsliņš ir aprīkots ar paplātes daļu, ko var izmantot pēc vajadzības. Noņemot paplātes daļu, barošanas krēsliņš būs ērti noliekams pie jebkura galda, ļaujot bērnam izbaudīt maltīti kopā ar visu ģimeni. Ja maltīti vēlas organizēt citā vietā, tad paplātes daļu var novietot priekšā, radot ērtu virsmu ēdiena novietošanai. Barošanas krēsliņš Svan ir aprīkots ar funkcionālu paplātes daļu, kas izmantojama pēc nepieciešamības.

 

3. Plašas regulēšanas iespējasBarošanas krēsliņš ir mēbele, ko pērk ilgākai lietošanai, iespējams pat lietošanai vairākiem bērniem, tāpēc ļoti svarīga un noderīga ir iespēja dažādos veidos regulēt krēsliņu, pielāgojot to mazuļa augumam un vajadzībām. Visbiežāk regulēt var kāju atbalstus, sēdes augstumu un arī dziļumu. Visas šīs regulēšanas iespējas piemīt arī barošanas krēsliņam Svan. Regulēšanu var veikt ar vienkāršiem mehānismiem, kas iestrādāti krēsla konstrukcijā, bet tajā pašā laikā nav uzkrītoši un nebojā krēsliņa gaumīgo dizainu. Izmantojot visas regulēšanas iespējas, šis krēsliņš būs piemērots no pirmajām mazuļa maltītēm līdz pat 7 gadu vecumam. Tas ir krēsls, kurš aug bērnam līdzi.
 

4. Viegli kopjama virsma

 
Tur, kur ir bērni un ēdiens, neizbēgami būs arī netīrība. Ar to jārēķinās tad, kad lemjat par piemērotāko barošanas krēsliņu. Neviens nevēlas, ka barošanas krēsliņš jau pēc neilga laika kļuvis nenotīrāms. Tāpēc jāizvēlas tādas konstrukcijas un materiāla krēsliņš, ko varēs ātri un viegli notīrīt. Gluds koks, kas ir viegli nomazgājams ar mitru drānu, ir mūsu barošanas krēsliņa priekšrocība, kas atvieglo uzkopšanu. Īpaši parocīga ir noņemama plastmasas virsma, ar ko papildināta paplātes daļa. Tas ļauj uzkopšanu padarīt elementāru un bērnam sniedz iespēju brīvi iepazīt ēdienu formas, garšas un struktūras, jo ēdienu gabaliņos var novietot tieši uz paplātes virsmas, nepakļaujot to bojājumiem.
 

5. Stabils un ērti pārvietojams

     

Bērnu vēlmi kustēties un atklāt pasauli nevajag novērtēt par zemu. Arī atrodoties barošanas krēsliņā, viņi var mēģināt pārbaudīt mēbeles izturību un stabilitāti. Tāpēc bērnu mēbeles ir viens no lielajiem mēbeļu dizaineru izaicinājumiem, jo tām ir jābūt ne tikai skaistām, bet primāri tām jābūt izturīgām, drošām, stabilām. Ja apskatāt krēsliņus klātienē, tad noteikti ir jāpārbauda to stabilitāte, tas, cik stipri savā starpā ir savienotas detaļas. Tajā pašā laikā labs krēsliņš nebūs masīvs un smags, jo tas apgrūtina pārvietošanu. Barošanas krēsliņš Svan izgatavots no liekti līmēta saplākšņa, kas padara to vieglāku un elegantāku. Tas lieliski iekļaujas jebkurā interjerā un labi izskatīsies jebkurā telpā, ne tikai virtuvē. Dizains radīts, domājot par bērna un vecāku ērtībām, atzveltnes rokturis ir izmantojams vieglākai krēsliņa pārvietošanai.
 
 
Dizainakresli.lv ar lielu rūpību izgatavo dažādas bērnu mēbeles, kas savā starpā ir viegli kombinējamas pēc katra vēlmēm — pielāgojoties gan mājokļa interjeram, gan praktiskajām vajadzībām, jo mēs vēlamies palīdzēt izveidot funkcionālu, drošu, ērtu un patīkamu vidi jūsu bērniem.
 
Bērnu galds Look Me ir īpašs ar savu specifisko dizainu — tam ir tāfeles virsma un galda centrā ir padziļinājums, kurā var glabāt krītiņus, Lego klucīšus vai jebko citu, kas bērnam ir nepieciešams viņa radošajām nodarbēm.
 
Visas Dizainakresli.lv ražotās bērnu mēbeles varat apskatīt:
https://www.dizainakresli.lv/produkti/bernu-mebeles/
 
 
Saziņa WhatsApp