Kā izvēlēties piemērotāko krēslu veidu
 

Krēsli ir vienas no fundamentālām mēbelēm jebkurā telpā, neskatoties uz telpai paredzēto funkciju. Lai tie konkrētajā vietā pildītu ne tikai sēdvietas funkciju, bet arī nodrošinātu komfortu un iekļautos interjerā, jādomā par piemērotāko krēslu veidu katrai vietai. Dizainakresli.lv klāstā ir vairāki krēslu veidi, tāpēc spējam nodrošināt vislabāko izvēli katram klientam.

Lai izlemtu, kurš būs piemērotākais krēslu veids, jāatbild uz vairākiem jautājumiem:

 
  • kāda ir telpas, kur atradīsies krēsli, funkcija;

  • vai tie paredzēti ilgstošai sēdēšanai;

  • kāds ir telpas interjers un galvenie akcenti;

  • vai krēsli paredzēti darba vai atpūtas zonai;

  • pie cik augsta galda tie jānovieto;

  • vai krēsli paredzēti pārvietošanai;

  • cik intensīvs būs noslogojums.

 

Atbildot uz šiem jautājumiem, varēsiet saprast, kāda materiāla, dizaina un funkcionalitātes krēsli būs piemērotāki.
 

Virtuves un dzīvojamā zona

 Ja vajadzīgi krēsli, ko novietot pie galda virtuvē, ēdamistabā vai atvērtā tipa mājoklī, tad noteikti jādomā par vairākiem praktiskiem aspektiem — cik tie būs izturīgi, cik viegli kopjami, vai tie sader ar mājokļa interjeru.

Virtuves un ēdamajā zonā krēsli kalpos par sēdvietu ne tikai ģimenes maltīšu laikā, bet arī daudzās citās situācijās, jo virtuves galds un ēdamgalds nereti tiek izmantots gan kā mājas birojs, gan darba virsma visdažādākajiem uzdevumiem. Tāpēc šeit pareizā izvēle būs pietiekami fukcionāli un ērti krēsli, uz kuriem var sēdēt ilgāk, nesajūtot diskomfortu.

Dizainakresli.lv piedāvā klientiem iespēju aprīkot izvēlētos krēslus ar polsterējumu, kas ievērojami palielinās komfortu.

Dizainakresli.lv ražotie virtuves krēsli un koka krēsli ir lieliski piemēroti šādām telpām un funkcionalitātei, jo tie ir viegli, bet tajā pašā laikā izturīgi, to dizains ir maksimāli ergonomisks, nodrošinot ilgstošu komfortu, virsmu ir viegli notīrīt, kas virtuves zonā un mājā, kur ir bērni, ir būtiska priekšrocība. Tajā pašā laikā mūsu krēsli virtuvei un koka krēsli saglabā gaumīgu izskatu, kas iederēsies pat modernākajā mājas interjerā.
 

Biroji un konferenču telpas

Krēsli birojos un konferenču telpās pilda ļoti būtisku funkciju. Tiem jānodrošina maksimālas ērtības, jābūt ērti pārvietojamiem, izturīgiem, iespējams, arī sakraujamiem vienam virs otra. Biroju darbs var būt nogurdinošs, konferences un sapulces var ieilgt, tāpēc krēsls ir tas, uz kuru jāvar paļauties.

Ikdienā varbūt pat neaizdomājamies, cik šim fiziskajam komfortam, ko nodrošina ērta sēdvieta, ir būtiska ietekme gan uz darba produktivitāti, gan garastāvokli, gan spēju koncentrēties. Ja spiež, traucē, ja nemitīgi jāmeklē ērtāka poza, tad kāda tur vairs produktīva strādāšana?

Ja birojā paredzēts apkalpot klientus, tikties ar biznesa partneriem, organizēt pasākumus, tad jāsagādā pietiekams daudzums kvalitatīvu, ērtu un funkcionālu krēslu. Laba izvēle būs Dizainakresli.lv ražotie krēsli konferencēm, kurus pēc vajadzības var kombinēt ar apmeklētāju krēsliem. Mums ir vairāki modeļi, kas ir ērti sakraujami viens virs otra ( Beetle, Hug, Ego un citi), kā arī kājas var aprīkot ar uzlikām, kas pasargās grīdas segumu no bojājumiem.

 

Sabiedriskās vietas un uzgaidāmās telpas

Telpās, kur paredzēta intensīva cilvēku plūsma un slodze krēsliem, kā tas ir slimnīcās, poliklīnikās, valsts iestādēs, dažādās pakalpojumu sniegšanas vietās, sabiedriskās ēdināšanas iestādēs, ieteicams izvēlēties krēslus, kas spēj izturēt lielus slodzi un ir viegli kopjami.

Tam piemēroti būs mūsu ražotie apmeklētāju krēsli. Liekti līmēts saplāksnis un speciālā ražošanas tehnoloģija tos padara ļoti izturīgus, bet tajā pašā laikā vieglus, ļaujot bez pūlēm pārvietot.

Ja ir ierīkota atpūtas vai uzgaidāmā telpa, kur paredzēts pavadīt ilgāku laiku, tad piemērota izvēle būs atpūtas krēsli, kuriem ir gan polsterējums, gan atzveltne. Tie būs noderīgi arī mājā un birojā, lai iekārtotu atpūtas zonu, kur lasīt, nodarboties ar hobijiem vai strādāt ar klēpjdatoru.

 

Krēsli, kas piemēroti paaugstinātiem galdiem un letēm

Ja jums nepieciešams iegadāties krēslus, ko novietot pie nestandarta augstuma galda vai letes, arī tad varam palīdzēt, jo Dizainakresli.lv piedāvājumā ir arī bāra krēsli un pusbāra krēsli, kuru augstumu var pielāgot galda vai letes virsmai, panākot ergonomisku risinājumu. 
Saziņa WhatsApp