Kā iekārtot konferenču telpuDizainakresli.lv produktu klāstā pieejami konferenču galdi un konferenču krēsli, kas piemēroti, lai jebkuru telpu iekārtotu atbilstoši sava biznesa un profesionālajām vajadzībām — sapulcēm, konferencēm, lietišķiem pasākumiem, biznesa sarunām un radošajam darba procesam.
 
Ērtības, ko sniedz kvalitatīvas un pārdomāti izvēlētas mēbeles, ir ļoti būtiskas, jo nekas nedrīkst traucēt svarīgajam darba procesam. Tāpēc ikvienā kolektīvā, uzņēmumā, sabiediskajā ēkā vajadzētu būt iekārtotai konferenču telpai, kas kalpo dažādiem mērķiem un ļauj paaugstināt darba produktivitāti.
 
Daži svarīgi aspekti, iekārtojot konferenču telpu
 
  • Pielāgojamība. Konferenču telpas specifika nosaka to, ka telpa var tikt izmantota atšķirīgiem nolūkiem un tajā var atrasties dažāds skaits cilvēku. Tāpēc, izvēloties jebkurus risinājumus, jāņem vērā vajadzība pēc pielāgojamības. Tas nozīmē, ka telpa jāiekārto tā, lai to salīdzinoši ātri varētu pielāgot un pārveidot jebkura plānotā pasākuma vajadzībām, novācot lieko vai pievienojot to, kas nepieciešams.
  • Drošības un komforta standarti. Lai gan kopējie ugunsdrošības nosacījumu ir aktuāli jebkurā ēkā, konferenču telpā par šo aspektu jādomā īpaši, jo tur vienuviet var atrastiet liels cilvēku skaits. Tāpat īpaši akcentējama ir vajadzība pēc labas ventilācijas sistsēmas un apgaismojuma.
  • Maksimāls tehnoloģiskais nodrošinājums. Iekārtojot mūsdienīgu konferenču telpu, jau uzreiz jādomā par maksimālu tehnoloģisko aprīkojumu, lai pēc vajadzības varētu izmantot to, kas ir aktuāls — ērti pieejamas elektrības rozetes, bezvadu internets, projektors, tāfele utt.
 
Īpaša vērība jāvelta piemērotu mēbeļu izvēlei. Galdi un krēsli konferenču telpā tiek intensīvi lietoti, kā arī pati telpa un tās funkcijas ievieš zināmus nosacījumu piemērotāko mēbeļu izvēlē.
 

Konferenču galdi: kā izvēlēties piemērotāko


 
Galds konferenču telpā jāizvēlas atbilstoši telpas specifikai — tās izmēram un plānotajai funkcionalitātei. Nelielā telpā nav vēlams likt pārāk lielu galdu, jo tas apgrūtinās krēslu ērtu izvietošanu un arī cilvēku kustību telpā. Tomēr, ja telpas platība to atļauj, tad lieli konferenču galdi būs labākā izvēle, jo pie liela galda vienmēr var apsēsties mazāk cilvēku, bet pretējais variants var radīt zināmas neērtības.
 
Galda forma — apaļa, ovāla, taisnstūra — vairāk ir gaumes un kopējā interjera jautājums. Savu tiešo funkciju pildīs jebkuras formas galds, ja vien tas būs kvalitatīvs un stabils.
 
Dizainakresli.lv klāstā ir piecu veidu konferenču galdi, ko izmēra ziņā var pielāgot klienta vēlmēm un vajadzībām. Pēc klienta pasūtījuma var pielāgot arī galda virsmas apdari, panākot, ka tas lieliski iederas kopējā interjerā, telpas un visa biroja noskaņā.
 
Izvēloties galdu, ko izmantos konferenču telpā, noteikti jādomā arī par piemērotākajiem materiāliem, jo šim galdam būs liela slodze, pie tā var nākties pavadīt garas stundas sarunās un darbos. Tāpēc priekšroka jādod izturīgiem, viegli kopjamiem un patīkamiem materiāliem. Lielisks apvienojums būs koks un metāls — eleganta koka virsma un lakoniskas metāla kājas. Vai arī tikai koks — izturīgs saplākšņa galds, kas lieliski iederēsies interjerā, kas veidots skandināvu un minimālisma stilā.
 
Šie un vēl citi mūsu ražotie konferenču galdi apskatāmi:
https://www.dizainakresli.lv/produkti/galdi/konferencu-galdi.
 

Konferenču krēsli: piemērotākie modeļiKonferenču krēsli jāsaskaņo ar galdu gan materiāla, gan dizaina ziņā, jo tas palīdzēs veidot vienotu telpas interjeru un radīs profesionālāku iespaidu.
 
Krēslam, ko izmanto konferenču telpā, jābūt izturīgam, ergonomiskam, ērtam, ar atzveltni, vieglam un tajā pašā laikā arī lakoniskam. Konferenču telpās dalībnieki nereti sēž vairākas stundas, tāpēc ir ļoti būtiski, lai krēsli nodrošinātu maksimāli ērtus sēdēšanas apstākļus.
 
Ja vajadzīgi konferenču krēsli lielākai telpai un pasākumiem, tad mēs īpaši iesakām izvēlēties tos modeļus, kuri ir sakraujami viens virs otra, jo tas ļaus ērti uzglabāt krēslus un arī pārvadāt, ja tas nepieciešams. Dizainakresli.lv klāstā ir vairāki šādi krēslu modeļi:
https://www.dizainakresli.lv/produkti/kresli/konferencu-kresli.
 
Izvēloties krēslus, jāņem vērā arī dažādi praktiski apsvērumi, piemēram, telpas grīdas segums. Krēslu kājas to var sabojāt, it īpaši ar tādu lietošanas intensitāti, kāda ir konferenču telpās. Dizainakresli.lv saviem klientiem piedāvā risinājumu — uzgaļus krēslu kājām, kas pasargās grīdu no skrāpējumiem un mazinās troksni, kas rodas, bīdot vai pārceļot krēslus.
 
Dizainakresli.lv ražotie konferenču krēsli izgatavoti no liekti līmēta finiera, kas ietverts īpaši pārdomātā dizainā, tāpēc jebkuri no mūsu krēsliem būs pielāgojami konferenču telpām un pieskaņojami gan galdam, gan citām telpas mēbelēm un  dizaina elementiem.
 
 
 
 
 
 
 
Saziņa WhatsApp