• Pyt bāra krēslu noma

  Pyt bāra un pusbāra krēsls, kuru no daudziem pārējiem koka krēsliem atšķir tā minimālistiskais un rotaļīgais dizains, kas veidots plūstošās līnijās ar paplatinājumu atzveltnes un sēdes savienojuma daļā, kas ir gan krēsla vizuālais rotājums, gan tā izturības nodrošinājums. Ievērojama bāra krēsla priekšrocība ir tas, ka šie krēsli ir sakraujami līdz pat 8 gabaliem, kas atvieglo krēslu uzglabāšanu un pārvietošanu. Elegantā un vienkāršā forma ļauj tiem viegli iekļauties visdažādākajos interjeros gan mājokļos, gan sabiedriskās vietās.
  Šī finiera bāra un pusbāra krēsla sēdes, atzveltnes un kāju balsta ergonomiskie izliekumi nodrošina sēdētājam komfortu, krēslam pašam paliekot nepamanāmam. Neskatoties uz tā kompakto formu, krēsls ir neticami ērts. Nepieciešamības gadījumā kāju rāmis var tikt saīsināts līdz pusbāra krēslu augstumam. Šie krēsli var tikt izmantoti gan kā kafejnīcu un restorānu bāra krēsli, gan kā viesnīcu un recepciju bāra letes krēsli, kā arī daudz kur citur. Krēsli ir pārbaudīti pēc EN 1728 un EN 13761 testu drošības un izturības kritērijiem, atzīti par atbilstošiem lietošanai publiskās telpās, kā arī mājsaimniecībās.

  Dizains: Komplot Design (Dānija)
  Daudzums: 20 gab.

  Ražots: Latvija
  Liekti līmēts finieris, kuru ražo, salīmējot elektriskās vai augstfrekvenču presformās vienu otrai virsū vairākas finiera kārtas, kas izlaistas caur līmvalčiem. Pyt bāra krēsla dizainā izmantots dažāds šķiedru virziens – gan perpendikulārs, gan garenisks, kā arī mainīgs finiera biezums. 
  Pieejamās apdares:
  Sakraujami bāra krēsli līdz 8 gab.

  3D faili pieejami šeit-info.dizainakresli.lv
  Cena norādīta par diennakti un 1gab.Par interesējošo daudzumu un datumu jautāt pārdevējam