Piedāvājam sadarbību arhitektūras un interjera dizaina jomas pārstāvjiem, kuriem būtu interese izmantot mūsu piedāvājumu savos projektos. Dizainakresli.lv preču klāstā atradīsi krēslus, bāra krēslus, galdus, stāvgaldus, bērnu mēbeles un interjera aksesuārus, kas iederas gan sabiedrisko telpu, gan mājokļu interjerā. Mēs piedāvājam mēbeles restorāniem, bāriem, kafejnīcām, viesnīcām, biroju ēkām utt., piedāvājumā arī galdu un krēslu noma pasākumiem.
Mūsu produktus ir izstrādājuši pasaulē pazīstami dizaineri. Latvijā ražotās preču kolekcijas veidotas skandināvu stilā, kam raksturīgs minimālisms, dabīgi materiāli un praktiskums, kas rada patīkamu un mājīgu atmosfēru. Skandināvu stila interjers vienmēr būs vienkāršs un viegls, un mūsu koka krēsli un koka galdi izceļ šī stila patīkamās īpašības telpas interjerā. 
Produktu izstrādē izmantojamais materiāls ir liekti līmēts finieris, kuru ražo, salīmējot vairākas finiera kārtas. Atkarībā no konkrētā produkta un izstrādātā dizaina finiera kārtas var salikt vienu otrai virsū tā, lai to šķiedras ietu perpendikulārā virzienā vai visas gareniski, kā arī finiera kārtas var savietot un audzēt tā, lai galarezultātā liekti līmēts finieris pārietu no biezāka uz smalkāku.
Izstrādājumu virskārtas finierējums var būt bērza, ozola, lamināta, rieksta, wenges, zebrano un citu koku. Gatavus krēslus vai mēbeļu detaļas iespējams apdarīt dažādi, piemēram, tikai laka, balināta laka, ķirša, wenge vai melnā beice vai tonēta laka kādā no NCS vai RAL paletes krāsām utt. Lai padarītu ērtāku preču pieskaņošanu interjeram, tām pieejamās koka apdares iespējams beicēt vai tonēt pēc klienta parauga.
Sadarbības atvieglošanai pieejams visu mūsu preču katalogs elektroniskā vai taustāmā veidā un 3D faili visiem mūsu produktiem, kurus vari izmantot savos projektos.

Ja esi interjera dizaineris, arhitekts vai Tev interesē mūsu izstrādājumi un vēlies izveidot sadarbību – sazinies ar mums!