Finiera krēsli virtuvē: piemērotāko modeļu apskats
 
Finiera krēsli šobrīd ir populāra izvēle dažādos interjeros, jo tie apvieno tās īpašības, ko meklējam mūsdienīgā mēbeļu dizainā — izturību, ergonomiku, atturīgu izsmalcinātību un funkcionalitāti.
 
Finiera krēsli ir Dizainakresli.lv pamatprodukts, ar ko esam ienākuši tirgū, tāpēc piedāvājumā ir vairāk nekā 50 dizaina variāciju. Lai gan finiera krēsli savā būtībā ir tik funkcionāli un universāli, ka vairums modeļu spēj pielāgoties jebkurai telpai, tomēr ir daži faktori, kas palīdz izvēlēties vispiemērotākos variantus, domājot par telpas specifiku un cilvēku ērtībām.
 
Krēsls telpā ir tik svarīgs elements, ka tā izvēle nevar būt nejauša.
 
Virtuve ir viena no telpām, kur krēsli ir praktiska nepieciešamība. Šajā telpā ir īpaši būtiski izvēlēties pareizo krēslu modeli, lai panāktu vienotu interjera ansambli un nodrošinātu ikdienas komfortu augstākajā līmenī.
 
Piedāvājam dažus finiera krēslu veidus, kas, mūsuprāt, savā dizainā un īpašībās ir piemērota izvēle virtuvēm.
 

1. Klasiski un viengabalaini koka krēsli ar atzveltni

Virtuves virsmām jābūt izturīgām un viegli kopjamām. Tas attiecas arī uz krēsliem.
 
Viengabalaini finiera krēsli, kas izgatavoti no liekti līmēta finiera, veidojot modeli bez skrūvēm un citiem savienojumiem, ir pārdomāts risinājums virtuvei, jo tie būs īpaši izturīgi, viegli pārvietojami, kā arī ātri un ērti kopjami.
 
Tajā pašā laikā šādi krēslu modeļi saglabā savu aktualitāti ļoti ilgi, veiksmīgi iekļaujoties jebkurā interjerā. Tie ir lakoniski, ar tīrām līnijām un izgatavoti no vienmēr aktuālā koka.
 
Iegādājoties šādus krēslus virtuvei, tas būs ilgtermiņa ieguldījums funkcionālās un kvalitatīvās virtuves mēbelēs.
 
https://www.dizainakresli.lv/produkti/kresli/koka-kresli
 

2. Finiera krēsli ar akcentētu atzveltnes daļu

Mūsu plašajā finiera krēslu klāstā var atrast vairākus modeļus, kas apvieno klasiska koka krēsla īpašības un aktuālu, pat uzkrītošu dizainu. Šiem krēslu modeļiem īpaši izcelta to atzveltne, radot neparastas formas un izliekumus, tajā pašā laikā saglabājot ergonomiku.
 
Kāpēc šādi krēsli iederēsies virtuvē? Tāpēc, ka krēsls ar akcentētu atzveltni var veiksmīgi kļūt par virtuves interjera akcentu, ja telpā izvēlēts vienkāršs interjers bez citiem akcentiem. Izvēloties šāda tipa krēslus, telpas akcenta jautājums būs atrisināts.
 
Atzveltnes dizainu vēlams piemeklēt virtuvē esošajai ģeometrijai — horizontāli, vertikāli, liekti vai apaļi akcenti.
 
Tajā pašā laikā šie krēsli saglabās visas klasisko finiera krēslu īpašības — izturību, vieglumu un ērtu kopšanu.
 
https://www.dizainakresli.lv/produkti/kresli/python/
https://www.dizainakresli.lv/produkti/kresli/espresso/
 

3. Finiera taburetes
Taburetes ir vēl viena klasiska mēbele, ja runājam par virtuvi. Finiera taburetes neizņems daudz vietas, kas ir būtiski mazā virtuvē. Tās var pabīdīt zem galda, salikt vienu virs otras. Tajā pašā laikā finieris sniedz augstu izturību. Šajā gadījumā viss vienkāršais ir ģeniāls. Taburetes iederēsies jebkurā interjerā un pie jebkura galda.
 
Mēs tradicionālajai finiera taburetei esam piešķīrušu savdabību ar specifisko dizaina risinājumu, kurā nav redzamas skrūves un savienojumi, virsmai ir izteikti ergonomiska forma.
 
Kā arī piedāvājam taburetes virsmai dažādas krāsu variācijas, ļaujot klasisku tabureti pārvērst par košu akcentu jūsu virtuvē.
 
 

4. Bāra krēsli ar un bez atzveltnes

 
Mūsdienīgs virtuves interjers bieži vien saistās tieši ar bāra leti vai tā saucamo “salu”, kas atrodas virtuves centrā. Un šādām virsmām vispiemērotākie ir bāra krēsli — gan ar atzveltni, gan bez tās. Tie vizuāli labi izskatās, ir kā papildu interjera akcents. Bāra krēsli no liekti līmēta finiera būs tiešām izturīgi, arī viegli un kompakti, kas nav mazāk svarīgi.
 
Ar šādiem krēsliem virtuvē var aprīkot gan atpūtas, gan darba zonu, jo vienlīdz ērti tajos būs sēdēt, gatavojot un ēdot brokastis, kā arī nesteidzīgi baudot kokteiļus draugu kompānijā.
 
Ja nevēlas telpā tradicionālu galdu, tad letes tipa virsma ir kompakts un funkcionāls risinājums. Tomēr bāra krēsli ir jāpiemeklē uzmanīgi, izvēloties pareizo augstumu, lai sēdēšana būtu patīkama un ērta.
Par bāra krēslu augstumiem jau esam rakstījuši:
https://www.dizainakresli.lv/noderigi-raksti/bara-kresli-virtuve-ka-izveleties-pareizo-augstumu
 
Mūsu preču klāstā pieejami vairāki bāra krēslu modeļi, kuros apvienotas izturīgas un ergonomiskas liekti līmēta finiera un metāla detaļas:
https://www.dizainakresli.lv/produkti/kresli/bara-kresli/
 
Vai izvēlēties virtuves krēsliem polsterējumu?

Paredzam, ka šāds jautājums varētu rasties ne vienam vien, kurš domā par to, kādus krēslus labāk izvēlēties savai virtuvei. Mēs kā ražotāji piedāvājam izvēlētos krēslus aprīkot arī ar polsterējumu, ja klients to vēlas. Piedāvājam ādas, mākslīgās ādas un tekstila polsterējumu.
 
Vai tas ir nepieciešams jūsu virtuves krēsliem?
Atbilde uz šo jautājumu jāmeklē, domājot par to, kas un cik bieži šos krēslus virtuvē izmantos.
 
Polsterējuma esamība aktualizē jautājumu par krēslu kopšanu, kas var radīt bažas, ja mājās ir mazi bērni un dzīvnieki. Tomēr, lai tas jūs nebaida, jo āda un mākslīgā āda kopjama salīdzinošu viegli, bet tekstila gadījumā, ja tomēr sanācis polsterējumu nosmērēt un ierastie tīrīšanas līdzekļi netiek galā, virsmu var noņemt un nodot ķīmiskajā tīrītavā vai pārvilkt.
 
Ja prioritāte ir ērtības, ja krēsli paredzēti biežai un ilgstošai sēdēšanai, tad polsterējums dos papildu komfortu, ko noteikti novērtēsiet.